Pusťte se do toho s námi!

Vítáme každého, komu záleží na hodnotách, na nichž stojí západní svět. Funguje to jednoduše.
Dejte nám vědět, že se k nám chcete přidat, a my se vám ozveme zpět. Co z toho budete mít?

Budujme mosty. Ne příkopy

Jsme místní skupina České křesťanské akademie, jejímž prezidentem je prof. Tomáš Halík. Srdečně vítáme nové členy a podporovatele. Zapojit se můžete jakkoli. Každá pomoc je vítaná.

1. NĚCO
REÁLNÉHO

Potkejte se s lidmi, kteří to vidí jako vy. Nezavíráme oči před negativy, ale snažíme se vidět především pozitiva. Zkrátka: sklenice je poloplná!

Budete v dobré společnosti!

2. NĚCO DUCHOVNÍHO

Aby člověk mohl filozofovat, musí mít nejdřív plný žaludek. Souhlas! A ne, nebojte se. Nikdo vás nebude lámat do ani do náboženství ani do víry.

Na idejích záleží.

3. NĚCO UŽITEČNÉHO

Tak, a k tomuhle směřujeme. Tou užitečnou věcí může být i něco malinkého, co se ale v dlouhodobém horizontu opravdu projeví.

Pozitivní změna.

Vítáme nové členy a přátele

Až odešlete formulář, co nejdřív se vám ozveme zpět. Prezidentem České křesťanské akademie je prof. Tomáš Halík. Formulář bude odeslán do místní skupiny v Českých Budějovicích.

Klikněte sem pro podrobnější informace o členství

Je akademie pouze pro věřící?

Rozhodně ne. Vítáme úplně všechny lidi bez ohledu na jejich víru (či ne-víru). Důležité je, že mají porozumění pro křesťanské hodnoty, na nichž stojí naše civilizace, a chtějí podpořit dialog mezi církvemi a společností.

Mohu přijít na pořádané akce, i když nejsem členem?

Rozhodně ano, vítáme úplně každého!

Členské příspěvky

Výše členského příspěvku je 200,- Kč za rok (pro pracující) a 100,- Kč pro studenty a seniory. Příspěvky se hradí na účet u ČSOB, který má číslo 181 605 6343/0300. Do kolonky účel platby uveďte prosím „Členský příspěvek za rok YYYY a své jméno.