Přednáška Nastavení mysli (Petr Ludwig)

autor: | Dub 2, 2019 | Blog

Petr Ludwig, autor veleúspěšného knižního bestselleru Konec prokrastinace, navštíví v dubnu České Budějovice. A my z toho máme velkou radost. O čem bude přednášet a na co se můžete těšit? 

Přednáška, která vás posune dopředu

Petr Ludwig je stálicí českého nebe osobního rozvoje. Nyní se vrací po tříměsíčním pobytu v USA (kde podporoval anglické vydání své knihy), a my máme radost, že během přednáškového turné Petr zavítá i do Českých Budějovic.

Brzdí vás přesvědčení o sobě samých? Dokáže vás rozhodit vlastní selhání? Cítíte, že máte v hlavě vzorce, které vás občas tlačí špatným směrem? Tak právě pro vás je určena tahle přednáška.

Co se konkrétně dozvíte?

 • Jak dokáže nastavení mysli ovlivňovat každodenní rozhodování?
 • Kde nás limituje fixní nastavení mysli? Jak se ho odnaučit?
 • Jak funguje růstové myšlení? Jak ho vycvičit u sebe i ostatních?
 • Co je to neuroplasticita a jak ovlivňuje naše dovednosti v životě?
 • Jak se naučit přijímat negativní zpětnou vazbu a učit se z ní?
 • Jak umět překonávat vlastní selhání? Jak funguje praktický nástroj rebranding selhání?
 • Co je Losadův poměr a jak ho použít v leadershipu i výchově?
 • Jak udržet své nastavení mysli dlouhodobě? Jak se opakovaně nevracet do starých kolejí?

Kdy a kde

17. dubna 2019, 18:00-20:00, DK Metropol, Senovážné náměstí 2, České Budějovice. Volná místa poměrně rychle mizí, proto doporučujeme s nákupem vstupenek moc neváhat 🙂

Moje vlastní zkušenost

Upřímně řečeno: S návody ve věci osobního růstu, jak se někam posunout, zlepšit se atd., se u nás v posledních letech doslova roztrhl pytel. V záplavě článků, knih i obsahu v elektronických médiích je poměrně dost obtížné se zorientovat. Člověk je doslova zahlcen různými tipy, náměty a zaručenými postupy. O to víc potěší, když člověk narazí na zdroj, kterému může důvěřovat a opřít se o něj. Přesně do této kategorie patří i Petr Ludwig a jeho kolegové.

Knížku Konec prokrastinace jsem od své ženy dostal před několika lety. Předtím jsem přečetl již pěknou řádku literatury z ketegorie „Osobní růst“. Na první pohled mě však na přístupu Petra Ludwiga zaujaly tři věci:

 1. srozumitelnost předávaných informací
 2. solidní opora tvrzení ve vědě
 3. jednoduchost, s jakou lze poznatky využít v každodenním životě

To knihu Konec prokrastinace podle mě řadí mezi 3 nejlepší tituly pro osobní růst (kromě ní ještě D. Allen: Mít vše hotovo a S. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí). Ale nejde jen o knihu. GrowJOB (firma Petra Ludwiga) má také řadu dalších aktivit. Jednou z nich je i konference Osobní růst, na které jsem se letos v lednu byl podívat.

Směle proto mohu přednášku Nastavení mysli doporučit!

 

Cover fotografie: GrowJOB/Konec prokrastinace